Koleje Mazowieckie – informacja

6 listopada 2012 ewa 0 Comments

 

Logo KM

Szanowni Państwo,

Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o. uprzejmie informuje, że od dnia 9 grudnia 2012 r., wchodzi w życie nowy rozkład jazdy pociągów edycji 2012/2013. Projekt rozkładu jazdy został zamieszczony na stronie internetowej organizatora przewozów na obszarze województwa mazowieckiego – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie – www.mazovia.pl.

Dostępny projekt rozkładu jazdy jest rozkładem rocznym i nie uwzględnia doraźnych/czasowych zmian, które mogą być wprowadzone przez zarządcę infrastruktury, Spółkę PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. z powodu szeroko zakrojonych prac remontowo – modernizacyjnych infrastruktury kolejowej.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z projektem rozkładu jazdy 2012/2013 oraz o poinformowanie o nim lokalnej społeczności, przez zamieszczenie informacji (wskazanie linku do strony) na stronie internetowej Państwa Urzędu.

Informujemy jednocześnie, że każdy może wyrazić swoje opinie i uwagi o rozkładzie jazdy, przez aktywną ankietę, która znajduje się również na stronie www.mazovia.pl.

 

z poważaniem
CZŁONEK ZARZĄDU
Dyrektor Handlowy
Dariusz Grajda

Poprzedni wpis

Kolejny wpis