ePUAP – komunikat

1 grudnia 2015 admin 0 Comments

Urząd Gminy w Kuczborku-Osadzie w imieniu Centrum Cyfrowej Administracji informuje, że 6 grudnia 2015 roku na platformie ePUAP nastąpi odłączenie dostępnej dotychczas  karty usługi „Pisma ogólnego do urzędu” oraz usługi „Skargi, wnioski, zapytania do urzędu”.

Usługi te powielały funkcjonalność „Pisma ogólnego do podmiotu publicznego”, które dzięki swojemu połączeniu ze wszystkimi adresami skrytek ESP ePUAP daje możliwość skomunikowania się z dowolną instytucją posiadającą na ePUAP uprawnienia instytucji publicznej.

W celu wysłania dowolnego pisma należy skorzystać z adresu: http://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/opis-uslugi/pismo-ogolne-do-podmiotu-publicznego i w polu „Ustaw/zmień adresata” wyszukać odpowiednią instytucję. Pismo może wysłać osoba, która posiada konto użytkownika na ePUAP oraz potwierdzony Profil zaufany.

Przypominamy, że Profil zaufany można potwierdzić w tutejszym Urzędzie w pokoju nr 7 (Sekretariat) w godzinach urzędowania. Założenie konta oraz potwierdzenie profilu jest całkowicie bezpłatne!

Polecamy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami, dotyczącymi funkcjonowania platformy ePUAP i możliwościami, jakie udstępnia Klientom w komunikacji z Urzędem pod adresem: http://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta.

Poprzedni wpis

Kolejny wpis